Marketing Automation
w Twoim klubie

Zrealizuj idealnie spersonalizowane kampanie marketingowe
i sprzedawaj więcej!

Learn more

Wysyłaj powiadomienia oraz automatyczne spersonalizowane wiadomości w oparciu o dane
i zachowania klubowiczów. Stwórz ścieżki w łatwy sposób, zwiększ sprzedaż i zadowolenie klubowiczów.

Poznaj doskonałe narzędzie do skutecznego marketingu w Twoim klubie

Automatyczne ścieżki klienta

Stwórz własne, spersonalizowane ścieżki klubowicza. Na podstawie danych i zachowań, będziesz mieć pewność, że otrzymają dokładnie te informacje, na których Ci zależy i to w odpowiednim momencie. Doskonała kampania sprzedażowa nie zajmie Ci wiele czasu - wszystko dzieje się automatycznie.

Indywidualne profile klubowicza

Poznaj lepiej klubowiczów i ich potrzeby! Monitoruj zachowania i działania, twórz segmenty w oparciu o dane a nie domysły. Wykorzystuj dowolną ilość tagów, aby jak najlepiej sprofilować klubowiczów, poznać ich zaangażowanie i preferencje.

Spersonalizowane wiadomości szyte na miarę

Precyzyjne automatyczne kampanie marketingowe nigdy nie były prostsze dzięki naszej integracji! Marketing Automation pozwoli Ci wysłać dokładnie to co trzeba odpowiednim osobom z odpowiednich grup. Twoi klubowicze to docenią!

Przykładowa ścieżka klienta Twojego klubu

Dlaczego warto korzystać z automatyzacji marketingu
w klubie fitness?

WIĘKSZA SPRZEDAŻ

Stwórz automatyczną skuteczną kampanię dla potencjalnych klubowiczów korzystających z bezpłatnych wejść, dla kończących się umów lub dotyczącą sprzedaży usług dodatkowych!

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Koniec z ręcznym wysyłaniem wiadomości. Automatyczne ścieżki klienta i spersonalizowane kampanie to ogromna oszczędność czasu i zasobów oraz większa skuteczność kampanii przy mniejszym nakładzie pracy.

WYSOKI POZIOM RETENCJI

Znając potrzeby i zachowania klubowiczów, możesz jeszcze lepiej przygotować ofertę. Spersonalizowane wiadomości sprawią, że będą się czuli doskonale w Twoim klubie i zostaną na dłużej.

MIERZALNE REZULTATY

Podejmuj decyzje w oparciu o dane! Zautomatyzowane ścieżki i procesy pozwolą Ci jeszcze lepiej poznać skuteczność Twoich kampanii.

Innowacyjne rozwiązanie dla branży fitness

W systemie eFitness znajduje się wiele możliwości automatycznych powiadomień, kampanii mailingowych i smsowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zintegrowaliśmy system eFitness z platformą Active Campaign - światowym liderem w zakresie marketing automation. Połączyliśmy siły, aby kluby korzystające z systemu eFitness na co dzień, mogły tworzyć doskonałe automatyczne kampanie marketingowe i sprzedawać więcej.

FAQ

Marketing automation to prowadzenie działań marketingowych z zastosowaniem specjalnego oprogramowania oraz narzędzi służących do usprawnienia procesów sprzedażowych. Dzięki integracji systemu eFitness z platformą Active Campaign możliwe jest wykorzystanie potencjału bazy danych klientów klubu i na bazie ich zachowań stworzenie celowanych kampanii sprzedażowych.

System eFitness został zintegrowany w taki sposób, aby jak najbardziej usprawnić procesy marketingowe. Ścieżki (szablony) to schematy które bazując na zachowaniach klientów klubu wykonują określone działania w określonym czasie. W systemie są dostępne szalony, można również skonfigurować je samemu wg potrzeb.

Tak. Niezbędne jest posiadanie dostępu do integracji (kontakt z nami) oraz bazy danych klientów klubu.

Prosimy o kontakt z nami przez formularz.

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć idealną ścieżkę klienta?

Fill out the contact form